7.9.2023

Galerie hrdinů z vrcholu Osamělé hory. Smekám svůj klobouk před všemi, kteří včera tisíci svých drobných kroků zdolali nejvyšší vrchol ČR. Naše děti byly jediné děti, které jsme včera viděli jít od úpatí k vrcholu a zpátky po vlastních. Ostatní i mnohem starší děti jezdí lanovkou nahoru a pouze sestupují.
Hrdinové včera byli: Natálka, Olbram, Mareček z první třídy. Elišák, Anetka a Carla ze třetí třídy. Natka, Miky a Daník ze čtyřky. A Šárka, Pepa, Jenda, Štěpík z pětky. Děkujeme za rodičovský dopravní a logistický support Ivetce, Katce a Davidovi. Honzovi a Šárce za řízky a svačinu. Výpravu vedl laskavě drsný tříhlavý učitelský drak Janka, Romča a já. I všem dospělým díky, sláva a jupí! A poklad který jsme získali? Rozšíření komfortní zóny o 1.000 výškových metrů tam a nazpět. A taky už víme, co od sebe navzájem čekat. Tak se můžeme posíleni vrátit zpátky do školy.

Aktuálně

Gratulujeme letošním deváťákům k přijetí na střední školy!!!

25.6.2024 více...

Projektové týdny červen 2024

25.6.2024 více...

Škola v přírodě 2024

25.6.2024 Cesta vlakem i pěšky, bohové i smrtelníci, hra na Kyklopátka hledající maminku, noční výsadek, vytvoření pěti polis, psaní básní, spartánská výchova, řecko-římský zápas, olympská bohostina, dvoudenní olympijské hry, návštěva opravdového Spartan Race reprezentanta Petr Vinický, povídání o těle, duši i internetu s Viktorie Ryčlová, filmy a čtení o bozích i lidech, obrazy tvořené slabší rukou, získání olympijského ohně od samotného Dia a jeho nesení lidským světem, božské karaoke a mazurka, pravidelný déšť, koupání v ledové vodě, společné kruhy… více...