Brigáda 31.8.2019

26.8.2019

Milí rodiče i žáci, 

poslední sobotu v srpnu  (31.8.) je již tradiční setkání a brigáda před začátkem školního roku. Celá akce nebude  :-) trvat víkend (jako minule) nýbrž pouze jeden den. Začneme v 10.00 a skončíme až budeme mít hotovo. Opět prosím přineste něco dobrého na občerstvení. Ilča připraví polévku a cuketové placky.


Vezměte si s sebou nástroje na úklid a nářadí. Kotvící materiál nakoupí Marek podle toho, co bude potřeba připevňovat na zeď. Může někdo vzít vyšší štafle? Účastní se i školní děti. Myslím, že se částečně pustí do úklidu půdy nebo výroby pomůcek a později budou mít program s Ilčou. 


Co je třeba udělat?  Uklidit půdu, omýt okna, lednici, linku, myčku. Umístit nové tabule a nástěnky + na lišty umístit tabule Učím se a bubliny s tématy z RVP. Připevnit nové rolety. Navrtat háčky do kuchyně. Pověsit nové velké mapy. Uklidit půdu, knihovnu, kuchyňskou linku, skříň na věci a výtvarné potřeby a ještě případně další věci (např. umístit zpátky květiny).... Romču a Květu (případně Petru) prosím, aby jako loni připravily výrobu pomůcek, pokud mají nápady co vyrábět. Bude k dispozici lepší laminovačka a tiskárna. Přineste si tedy věci k vytištění na flešce. 


Rozestavení nábytku (včetně uložení stávajících pomůcek) a zfunkčnění techniky (včetně zapojení nových kusů techniky do systému) uděláme v předstihu.

Hezké prázdninové dny. V případě nejasností volejte...

Aktuálně

Školní "Spaghetti Bridge Challenge"

26.5.2022 Závěr školního roku o mechanice - stavba mostů ze špaget více...

Vítězství 4. a 5. roč. v robosoutěži

20.5.2022 Naše prvostupňácká informatická parta slavně zvítězila v robotické soutěži VCT Turnov více...

Škole v roubence žije naplno, ale nestíháme aktualizovat web

19.5.2022 Omlouváme se návštěvníkům, došla nám personální kapacita... možná i díky té hromadě akcí co s dětmi podnikáme...díky za pochopení... více...